Neden Ataner Danışmanlık

ATANER DANIŞMANLIĞI  SEÇMEK İÇİN 30 ÖNEMLİ SEBEP

 1. ATANER DANIŞMANLIK/ATANER CONSULTANCY, Dünya Üniversiteler ve Kolejler Başvuru Merkezi olarak hizmet vermektedir. “Uluslararası Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı” konusunda gerekli olan birçok hizmeti çok güçlü uluslararası bağlanlarla ve geniş bir ağla çalışarak, profesyonel anlayışla hizmet vermektedir.  Size en uygun eğitim programını bulan, sizi eğitim süresince destekleyen ve mezun olduktan sonra da size hizmet vermeye devam eden bir hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda olan bir danışmanınızdır. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile konularında uzman güçlü çözüm ortakları ve partnerleriyle, size her zaman destek ve danışmanlık vermeye devam edilmektedir. Doğru seçim yaparken, eğitim süresince yurtdışındayken ve mezun olana kadar sizinle diyaloğunu ve desteğini devam ettiren ve mezun olduktan sonra da staj programı work permit ve immigrationkonularında hizmet verebilecek kurumsal ve proofesyonel bir kuruluş her zaman yanınızda olacaktır.
 2. ATANER DANIŞMANLIK/ATANER CONSULTANCY kurucusu Ahmet Ataner başta olmak üzere  yetkilileri ve eğitim danışmanları, yurtdışı eğitim süreçlerinden geçmiş ve yurtdışında belli süreler yaşamış kişilerdir. Ayrıca yılın belli dönemlerinde, öğrencilerimize ve velilerine güncel bilgi ve kapsamlı hizmet verebilmek için yurtdışına iş seyahati gerçekleştirilmekte ve bu seyahatler sırasında üniversite, kolej ve dil okulları ziyaret edilmekte ve yüz yüze görüşmeler gerçekleştirerek doğru bilgi temin edilmektedir.
 3. 50’den fazla ülkedeki ve 1000’den fazla üniversiteye garantili başvurular gerçekleştirerek sizi üniversitenize yerleştirene kadar gerekli olan tüm hizmetleri vermektedir.
 4. ATANER DANIŞMANLIK’ın danışmanlık hizmetleri ve destekleri siz yurtdışına gittiğinizde de gerekli olması halinde devam etmektedir. Pasaport tercüme ve vize işlemlerinize yardımcı olunmaktadır. Başka bir üniversiteye transfer ve veya staj konularında rehberlik ve yönlendiricilik yapılmaktadır. Master ve Doktora programlarınızda her zaman danışabileceğiniz bir kurumdur.
 5. ATANER DANIŞMANLIĞIN danışmanlık anlayışı sadece Kuzey Kıbrıs ve Türkiye sınırları içinde geçerli değildir. Siz neredeyseniz Ataner Danışmanlık size hizmet vermeye hazırdır. Bulunduğunuz yerden Dünyadaki Tüm Üniversitelere ve Kolejlere Başvurunuz garantili bir şekilde yapılmaktadır.
 6. ATANER DANIŞMANLIK kurucusu Ahmet Ataner, bilgi ve tecrübesi ile ATANER DANIŞMANLIK’ta hizmet verirken eğitim sektöründeki tüm yenilikleri takip ederek öğrencilerine sunmaktadır.
 7. 35 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile yurtdışı eğitim konularında aradığınız tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplamış bulunmaktadır.
 8. ATANER DANIŞMANLIK Eğitim, Maliye, Bankacılık, Kamu, Ticaret, Turizm, Pazarlama ve Yönetim sektörlerinde 35 yılı aşkın bilgi ve tecrübesiyle,  yurtdışı eğitim sektöründeki kurumsal yapısıyla güvenebileceğiniz güçlü bir partnerinizdir.
 9. Kurumsal olarak da sürekli gelişmekte ve danışmanlık konusunda bilgi ve tecrübelerini kurum şirket ve tecrübesi olarak depolayarak kurumsal bilgi birikimini sürekli artırmış ve artırmaya devam ettirmektedir.  Bugünkü gücünü geçmişteki tecrübelerinden alarak öğrencilerine verdiği hizmeti de sürekli olarak yenileyerek devam ettiren ve güvenin kazançtan daha önemli oluğu düşüncesine sahip danışman kadrosuyla, sektörde en güvenilir firmalar arasında öne çıkmaktadır.
 10. Gidilecek ülke ile ilgili yapılan oryantasyon seminerleri ile sizi gideceğiniz ülkeye ve eğitim kurumuna hazırlamaktadır.
 11. Seminerimizde, yurtdışına çıkacak öğrencilerimize adaptasyonlarını kolaylaştırmak  için bilgiler verilmektedir. Seminer sırasında öğrenciler karşılaşacakları ve hazırlıklı olmaları gereken konular ile ilgili bilgilendirilmektedirler.
 12. Gittiğiniz ülkede de danışmanlık almaya devam edebilmektesiniz.
 13. Lefkoşa Merkez Şübemize gelemeyen öğrencilerimize web sayfamızdan online destek vererek ofislerimize gelmelerine gerek kalmadan da işlemlerini yürütülebilmekteyiz.
 14. Ücretsiz Danışmanlık hizmeti ile yurtdışı eğitimde doğru bir yol haritası çizilmektedir.
 15. Öğrenicilerimize ATANER DANIŞMANLIK Merkezimizde  işlemlerinin başlamasından niyet mektuplarının yazılması, okul kaydının yapılması, konaklama organizasyonlarının hazırlanmasına, vize danışmanlığına, oryantasyon programına, havaalanı transfer hizmeti, çeviri ve noter tasdik hizmetleri gibi gerekli olan tüm hizmetler sunulmaktadır.
 16. ATANER DANIŞMANLIK Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı öğrencilerine Kariyer Testi hizmeti de vermektedir. Yanlış Kariyer seçmemeleri için gerekli testler yapılabilmektedir.
 17. İngilizce seviye testi, İngilizce Kursları, IELTS ve TOEFL Sınav ve kurs Danışmanlığı hizmetleri ile öğrenciler eksiksiz olarak yurtdışı eğitime hazırlanmaktadır.
 18. Özellikle liseden mezun olacak öğrenciler ya da  kariyerlerine yön vermek isteyenler uzman danışmanlığa ihtiyaç duyarlar. Biz ATANER DANIŞMANLIK olarak bu konuda da öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmeye, beklentilerine göre kendilerini tanımaya, isteklerini hedeflerini belirlemeye ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiği nasıl bir kariyer planlamasına ihtiyacının olduğunu belirlemeye yardımcı olmak için onlara destek olmaktayız ve yol göstermekteyiz.
 19. ATANER DANIŞMANLIK aynı zamanda Turizm ve Seyahat Hizmeti vererek öğrencilere ve ailelerine seyahatleri konusunda da hizmet vermekte ve seyahatlerini kolaylaştırmaktadır. Gençlere ve ailelerine uygun gezi turları düzenlenmektedir. Ayrıca, uçak biletleri, deniz otobüsü yolculukları için biletler ve AB tren biletleri ile seyahat etme imkanları ile geniş bir hizmet ağına sahiptir.
 20. ATANER DANIŞMANLIK/ATANER CONSULTANCY, “Eğitim, Yurtdışı eğitim, Kariyer Planlama ve Kariyer Geliştirme, Kurumsal Kapasite Gelişimi, Yönetim ve  Yatırım Geliştirme, Turizm ve Seyahat, Pazarlama ve Emlak gibi konularda da hizmetler vermektedir. Ayrıca, 120 Dilde Çeviri hizmeti ve tasdik hizmetleri vermektedir.
 21. ATANER DANIŞMANLIK/ATANER CONSULTANCY Uluslararası eğitim standartlarına göre çalışmaktadır.
 22. Sizi dilediğiniz ülkede istediğiniz dil okuluna, yaz okuluna, meslek okuluna, sertifika ve diploma programlarına ve üniversiteye gönderebilecek uluslararası deneyime ve güçlü partnerlere sahiptir.
 23. ATANER DANIŞMANLIK, yurtiçinde ve yurtdışında eğitim fuarlarına katılmaya özen göstermektedir.  Birçok yabancı üniversite ve dil okulu katılımcısı ile yüz yüze görüşmeler yapmakta ve öğrencilerle tanıştırmakta ve buluşturmaktadır. Fuar süresinde farklı ülkeler hakkında eğitim ve yaşam koşulları hakkında içeriği  zengin seminerleri takip etmekte ve organize etmektedir.
 24. Sürekli olarak güncellenen web sitesi ve online bilgilendirme ve tanıtım hizmetleri vermektedir.
 25. www.atanerdanismanlik.com sayfalarında son haberlerle ve duyurularla sizi bilgilendirmekte ve doğru kararı vermenize yardımcı olmaktadır.
 26. En uygun uçak bileti, deniz otobüs bileti, AB tren bileti, gezi turları ve bağlantıları konusunda size en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.
 27. İnsan Kaynakları ve İnsan Gücü Tedarik ve Gelişim Hizmetleri
 28. IELTS, TOEFL, GMAT, GRE, CAMBRIDGE, SAT gibi birçok önemli sınava hazırlık kursları
 29. ATANER DANIŞMANLIK/ATANER CONSULTANCY Lefkoşa Ofisinde sunduğu hizmetler şunlardır.
  • Okulların /Üniversitelerin/Eğitim kurumlarının eğitim programları ve fiyat listesi
  • Ülkeleri, Okulları ve Programları Alternatif Karşılaştırma Olanakları
  • Kayıt İşlemleri
  • Konaklama Hizmetleri
  • Vize İşlemleri
  • Sigorta İşlemleri
  • Havaalanı Karşılama Hizmetleri
  • Çeviri Hizmetleri
  • Tasdik Hizmetleri
  • Kariyer Planlama
  • Kariyer Geliştirme
  • Seyahat programları
  • Uçak Biletleri
  • Deniz Otobüsü Biletleri
  • Gezi Turları
  • Yönetim Danışmanlığı
  • Yatırım Danışmanlığı
  • Turizm ve Seyahat Hizmetleri
  • Pazarlama ve Markalaşma Hizmetleri
  • E- Mail Grup Marketing Hizmetleri
  • Broşür/Dergi/Katalog Basımı ve tüm ülkelere ve istenen noktalara kargo dağıtım hizmetleri
  • Girişimcilik Kursları ve destekleri
  • Yöneticilik kursları
  • IELTS, TOEFL, GRE, GMAT, CAMBRIDGE,
  • İnsan Kaynakları ve İnsan Gücü Hizmetleri
 30.  Kısaca, yurtdışı eğitimde Dünyayı, Üniversiteleri, Kolajleri, Okulları ayağınıza getiriyoruz ve yurtdışı eğitim konusunda ihtiyacınız olan tüm sorunlrınızda size yardımcı oluyoruz ve yol gösteriyoruz ve garantili başvurularınızı yapıyoruz ve sektördeki konumumuzu sürekli olarak geliştirerek ilerliyoruz.

2