Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

Ataner Danışmanlık bünyesinde uluslararası eğitim, kariyer, İngilizce dil kursları, Yabancı dil kursları, maaşlı ve maaşsız staj, vize ve tercüme hizmetleri ile ilgili faaliyetler yürütülmektedir. Özellikle yurtdışı eğitim alanında ve yurtdışı eğitim ile kariyer ve iş hayatını entegre etmek için köprü görevi yaparak eğitim ve iş hayatını birleştiren değerli hizmetler verilmektedir.

Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere ve kişilere beklentileri, hedefleri, eğitim seviyeleri, bütçeleri ve şartları çerçevesinde, profesyonel uluslararası güçlü çözüm ortaklarımızla ve partnerlerimizle işbirliği içerisinde çalışarak, en uygun okul, üniversite ve ülke alternatiflerini sunarak hizmet vermekteyiz.

Uluslararası eğitim ve danışmanlık ağımızla 50’den fazla ülkede 10,000’den fazla üniversiteye ulaşarak öğrencilerimize geniş alternatifler ve olanaklar sunulmaktadır.

Güvenirlilik ve uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışını prensip edinen Ataner Danışmanlık, öğrencilerin yurtdışında Yabancı Dil, Lisans, Lisansüstü, Sertifika, Mesleki Eğitim, Work & Travel, Maaşlı ve Maaşsız Staj gibi yüzlerce eğitim programlarına öğrencilerin yerleştirilmesini sağlamaktadır.

Ataner Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettikleri ülkede ve üniversitede eğitim programına yerleştirilmesi hizmeti sunarken, aynı zamanda da konaklama ve seyahat işlemlerini de yapmakta ve öğrencilerin yurtdışı eğitimleri süresince karşılaşabilecekleri sorunlara çözüm üreterek onlara yardımcı olmaktadır.

Başta İngiltere, İrlanda, Hollanda, Amerika, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Malta, Fransa , İtalya, İspanya, Almanya, Avusturya, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Bosna Hersek, Polonya ve Çek Cumhuriyeti gibi ülkeler başta olmak üzere öğrencileri dünyanın birçok ülkesindeki eğitim programlarına yerleştiriyoruz, kayıt, vize, konaklama, seyahat, sigorta, havaalanından karşılama gibi birçok hizmetler vererek öğrenciye destek oluyoruz ve yardım ediyoruz.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

 1. Bölüm, Ülke, Üniversite Seçimi
 2. Eğitim veya İş Kariyerinize uygun bir program seçimi
 3. Üniversite Başvuruları
 4. Foundation Programları
 5. Üniversite Hazırlık Programları
 6. IELTS – TOEFL –SAT Kurs Danışmanlığı
 7. Personal Statement için Uzman Rehberlik
 8. Student Finance Başvuruları
 9. Burs Başvuruları
 10. AB Burs Danışmanlık Hizmdetleri
 11. Pre- Master/Master/MBA
 12. Doktora/Ph. D
 13. Lise
 14. Dil Okulları
 15. Mesleki İngilizce Kursları
 16. Yaz Okulları
 17. Staj/Internship/Trainee
 18. Sertifika ve Diploma Programları
 19. Ön Lisans
 20. Sınav Hazırlık Programları
 21. Yönetici ve İş Adamları Kursları
 22. Yöneticilere Dil Eğitimi
 23. Study & Work – Avustralya
 24. Study & Work – Kanada
 25. Üniversite Transfer
 26. Uzaktan Eğitim/Online Eğitim
 27. Öğretmenlere Eğitim
 28. Yurt ve Konaklama Hizmetleri
 29. Seyahat ve Sigorta Hizmetleri
 30. Uçuş Organizasyonu
 31. Havaalanı Transfer ve Karşılama Hizmetleri
 32. Vize ve Tercüme Hizmetleri
 33. Üniversite Sıralamaları
 34. Üniversitelerin Maliyet Mukayesesi
 35. Özgeçmiş/CV Danışmanlığı
 • Sadece öğrencilere değil, aynı zamanda da iş dünyasındaki profesyonellere yurtdışı eğitimler konusunda destekler ve hizmetler de verilmektedir. Kurum ve kuruluşların insan kaynaklarının eğitimi konularında yurtdışında her türlü uzmanlık konusunda hizmet alabilecekleri eğitim programları ve sertifika programları da alternatifleriyle beraber sunulmaktadır.
 • Şirketlerin sürdürülebilir bir organizasyon yapısına kavuşması için gereken değişim yönetimi destekleyen eğitim programları sunulmaktadır. İnsan kaynaklarının bireysel gelişimi ile beraber ele alarak kurumun ve bireyin performans gelişimini ve kariyer planlamasını geliştirici eğitim programları çeşidiyle çok geniş bir hizmet ağıyla çalışılmaktadır.

Poster5Poster4_1